Skontaktuj się z nami

Zastosowanie:

 

Podłogi techniczne wskazywane na powyższych zdjęciach mają przede wszystkim zastosowanie w komercji głównie :

- hotele

- salony samochodowe

- salony dentystyczne

- muzea i galerie sztuki

- centra technologiczne

- centra klubowe typu fitness

- statki morskie

- zabytkowe zabudowy

- obiekty publiczne

- centra administracyjne

- sklepy i powierzchnie komercyjne o wysokim standardzie

.......................

.......................

Podłogi komercyjne wysokiej jakości, podłogi techniczne o możliwości zachowania bardzo estetycznego i niestandardowego bądź szablonowego podejścia do tworzenia przestrzeni technicznych jak w tradycyjnych podłogach podniesionych dla serwerowni i pomieszczeń technicznych.

 

Oczywiście wykorzystanie bądź faktura wykończenia jest ustalana z Klientem i wg zapotrzebowania do wielkości i stylu wnętrza. Ale przede wszystkim tam gdzie chcesz aby infrastruktura budynkowa nie psuła widoku i estetyki przestrzeni.

Specjalistyczne podłogi dla salonów samochodowych lub przestrzeni wymagających wysokiej estetyki wykonania.

 

Podłogi techniczne - VIP

Podłogi techniczne - VIP
podłogi techniczne
realizacji podłóg technicznych

 

 

Wielkości płyt podłogi modułowej

 

 

Ze względu na charakter i możliwości instalacyjne jesteśmy w stanie dostarczyć podłogę przygotowaną w wersjach modułowych odpowiednio dostosowaną do potrzeb poprawności montażu i kubatury powierzchni dostępnej do instalacji.

 

Wykończenie jest ustalane oddzielnie na podstawie indywidualnej potrzeby.

 

Wysokość z reguły od 5 do 100 cm wysokości, w niektórych wypadkach dopuszczona wysokość stanowi 120 cm.

 

Podłogi tego typu pozwalają poprowadzić całą infrastrukturę technologiczną typu nawiew ciepłego powietrza do otwartej przestrzeni, instalacje energetyczne lub inne specjalistyczne, które wymagają najszybszego dostępu technologicznego. Dlatego też wiele akcesoriów używanych w montażu tego typu podłogi modułowej pozwala przeprowadzić szybki montaż i efekt odpowiednio do szybko zmieniających się potrzeb Klienta.

 

Często stosowane tego typu podłogi w salonach samochodowych pozwalają bardzo szybko doprowadzić dane miejsce do nowej ekspozycji samochodów lub dokonać zmianę podświetlenia ekspozycji.

Szczególnym plusem jest to, że całe czy okablowanie elektryczne czy też nadmuch powietrza można dowolnie aranżować, bez konieczności przebudowy, która jest długotrwała bądź wymagała by zamknięcia powierzchni na dłuższy okres czy też pozostawiać okablowanie na wierzchu podłogi.

 

 

Z naszego doświadczenia skorzystało już kilka salonów samochodowych, gabinetów stomatologicznych jak również biur o niecodziennych aranżacjach wnętrza. Przebudowy dla potrzeb zmian powodowały, że prace wykonywaliśmy w nocy a rano powierzchnia była już dostępna w nowej aranżacji.

  1. pl
  2. en

+48 888 415 666

bezpieczeństwo systemów informatycznych

Copyright | ©2020  Projekt i wykonanie

bezpieczeństwo systemów informatycznych
strony internetowe