Specjalistyczne podłogi dla salonów samochodowych lub przestrzeni wymagających wysokiej estetyki wykonania.Podłogi komercyjne wysokiej jakości, podłogi techniczne o możliwości zachowania bardzo estetycznego i nie standardowego bądź szablonowego podejścia do tworzenia przestrzeni technicznych jak w tradycyjnych podłogach podniesionych dla serwerowni i pomieszczęń technicznych.

 

Oczywiście wykorzystanie bądź faktura wykończenia jest ustalana z Klientem i wg zapotrzebowania do wielkości i stylu wnętrza. Ale przede wszystkim tam gdzie chcesz aby infrastruktura budynkowa nie psuła widoku i estetyki przestrzeni.

 

Zastosowanie

Podłogi techniczne wskazywane na powyższych zdjęciach mają przede wszystkim zastosowanie w komercji głównie :

- hotele

- salony samochodowe

- salony dentystyczne

- muzea i galerie sztuki

- centra technologiczne

- centra klubowe typu fitnes

- statki morskie

- zabytkowe zabudowy

- obiekty publiczne

- centra administracyjne

- sklepy i powierzchnie komercyjne o wysokim standardzie

 

Wielkości płyt podłogi modułowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na charakter i możliwości instalacyjne jesteśmy w stanie dostarczyć podłogę przygotowaną w wersjach modułowych odpowiednio dostosowaną do potrzeb poprawności montażu i kubatury powierzchni dostępnej do instalacji.

 

Wykończenie jest ustalane oddzielnie na podstawie indywidualnej potrzeby.

 

Wysokość z reguły od 5 do 100 cm wysokości, w niektórych wypadkach dopuszczona wysokość stanowi 120 cm.

Podłogi tego typu pozwalają poprowadzić całą infrastrukturę technologiczną typu nawiew ciepłego powietrza do otwartej przestrzeni, instalacje energetyczne lub inne specjalistyczne które wymagają najszybszego dostępu technologicznego. Dlatego też wiele akcesorii używanych w montażu tego typu podłogi modułowej pozwala przeprowadzić szybki montaż i efekt odpowiednio do szybko zmieniających się potrzeb Klienta.

 

Często stosowane tego typu podłogi w salonach samochodowych pozwalają bardzo szybko doprowadzić dane miejsce do nowej ekspozycji samochodów lub dokonać zmianę podświetlenia ekspozycji.

Szczególnym plusem jest to, że całe czy okablowanie elektryczne czy też nadmóch powietrza można dowolnie aranżować, bez konieczności przebudowy która jest długotrwała bądź wymagała by zamknięcia powierzchni na dłuższy okres czy też pozostawiać okablowanie na wierzchu podłogi.

 

Z naszego doświadczenia skorzystało już kilka salonów samochodowych, gabinetów stomatologicznych jak również biur o nie codziennych aranżacjach wnętrza. Przebudowy dla potrzeb zmian powodowały, że prace wykonywaliśmy w nocy a rano powierzchnia była już dostępna w nowej aranżacji.

Podłogi techniczne - VIP

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

02-123 Warszawa

Al. Jerozolimskie 123/56

biuro@dcserwis.eu

handlowy@dcserwis.eu

serwis@dcserwis.eu

ADRES

MENU