strony internetowe
bezpieczeństwo systemów informatycznych

Copyright | ©2020  Projekt i wykonanie

bezpieczeństwo systemów informatycznych

+48 888 415 666

  1. pl
  2. en
jak działa dc serwis

Jak pracujemy?

.......................

.......................

Unikalna obsługa informatyczna dla Twojego biznesu

Jako firma udzielająca kompleksowego doradztwa technologicznego, DC Serwis oferuje następujące zakresy wsparcia i usług:

I. STRATEGIA I PLANOWANIE

 

Uzyskanie wiarygodnych wyników działania systemu wymaga dogłębnego planowania i zarządzania. Nasz zespół technologicznych specjalistów rozumie każdy aspekt właściwej telekomunikacji – od planowania i zarządzania projektem po instalację i testowanie.

STRATEGIA I PLANOWANIE
OCENA TECHNOLOGICZNA
PROJEKTOWANIE WSTĘPNE
KONSULTACJE
PLANOWANIE BUDŻETOWE I OBSŁUGI SERWISOWEJ
REALIZACJA
UTRZYMANIE

II. OCENA TECHNOLOGICZNA

 

Jakość, wydajność i bezpieczeństwo mogą stać na wyższym poziomie dzięki naszym kontrolom technologicznym. Nasi specjaliści analizują infrastrukturę informatyczną w celu identyfikacji luk w zabezpieczeniach. 

III. PROJEKTOWANIE WSTĘPNE

 

Wykonujemy wstępne projekty stanowiące bazę wyjściową do dalszych zmian i kierunku rozwoju firm Klientów oraz potrzeb wynikających z profilu działalności

IV. KONSULTACJE

 

Konsultacje technologiczne są kluczowym elementem naszej współpracy z Klientami a w szczególności wykonujemy ten zakres po ocenie środowiska instalacyjnego. Często tego typu usługa jest wykonywana pod kątem sprawdzenia wiedzy, umiejętności i doświadczenia naszej kompetencji lub innych konkurencyjnych firm.

V. PLANOWANIE BUDŻETOWE I OBSŁUGI SERWISOWEJ


Serwis obsługi technicznej dla instalacji zastanych lub nowo instalowanych zarówno w serwerowniach jak i powierzchni biurowej. Na dzień dzisiejszy jesteśmy często zaangażowani w bieżącą obsługę serwisową powierzchni mieszanych obok serwerowni również i części biurowych. Tego typu usługi prowadzimy odpowiednio w zakresie serwerowni w trybie 7/24/365 natomiast część biurowego wsparcia dla instalacji albo 'per request' albo w trybie określonego czasu wsparcia w ciągu dnia, przy czym prace np. wynikające z rozbudowy wykonywane są odpowiednio w okresie kiedy biuro nie pracuje (wieczór/noc/weekendy). Tego typu obsługa musi i jest dostarczana na zasadzie zachowania ciągłości obsługi firmy.

VI. REALIZACJA

 

DC Serwis dokładnie testuje sprzęt i oprogramowanie przed nadejściem terminu ich użytkowania. Możesz być pewny, że po podłączeniu nowego sytemu wszystkie Twoje dane i systemy komunikacji będą działać bezbłędnie.

VII. UTRZYMANIE

 

Każde SLA jest kwestią doboru który wykonujemy wspólnie z Klientem, można serwis wykonywać w trybie zgłoszenia i odpowiedzi na zgłoszenie nawet przy założonych 15 minutach od powiadomienia od awarii ale wówczas należy się liczyć aby serwisanci przebywali na miejscu u Klienta. Jest to usługa zawsze droższa i nie zawsze wykorzystywana nawet w 5% w ciągu całego roku trwania. Dlatego też komunikacja z Klientem jest podstawą do faktycznego dopasowania potrzeby serwisowej.

Sprawdź ofertę