Sprawdź ofertę

VII. UTRZYMANIE

 

Każde SLA jest kwestią doboru który wykonujemy wspólnie z Klientem, można serwis wykonywać w trybie zgłoszenia i odpowiedzi na zgłoszenie nawet przy założonych 15 minutach od powiadomienia od awarii ale wówczas należy się liczyć aby serwisanci przebywali na miejscu u Klienta. Jest to usługa zawsze droższa i nie zawsze wykorzystywana nawet w 5% w ciągu całego roku trwania. Dlatego też komunikacja z Klientem jest podstawą do faktycznego dopasowania potrzeby serwisowej.

VI. REALIZACJA

 

DC Serwis dokładnie testuje sprzęt i oprogramowanie przed nadejściem terminu ich użytkowania. Możesz być pewny, że po podłączeniu nowego sytemu wszystkie Twoje dane i systemy komunikacji będą działać bezbłędnie.

V. PLANOWANIE BUDŻETOWE I OBSŁUGI SERWISOWEJ


Serwis obsługi technicznej dla instalacji zastanych lub nowo instalowanych zarówno w serwerowniach jak i powierzchni biurowej. Na dzień dzisiejszy jesteśmy często zaangażowani w bieżącą obsługę serwisową powierzchni mieszanych obok serwerowni również i części biurowych. Tego typu usługi prowadzimy odpowiednio w zakresie serwerowni w trybie 7/24/365 natomiast część biurowego wsparcia dla instalacji albo 'per request' albo w trybie określonego czasu wsparcia w ciągu dnia, przy czym prace np. wynikające z rozbudowy wykonywane są odpowiednio w okresie kiedy biuro nie pracuje (wieczór/noc/weekendy). Tego typu obsługa musi i jest dostarczana na zasadzie zachowania ciągłości obsługi firmy.

IV. KONSULTACJE

 

Konsultacje technologiczne są kluczowym elementem naszej współpracy z Klientami a w szczególności wykonujemy ten zakres po ocenie środowiska instalacyjnego. Często tego typu usługa jest wykonywana pod kątem sprawdzenia wiedzy, umiejętności i doświadczenia naszej kompetencji lub innych konkurencyjnych firm.

III. PROJEKTOWANIE WSTĘPNE

 

Wykonujemy wstępne projekty stanowiące bazę wyjściową do dalszych zmian i kierunku rozwoju firm Klientów oraz potrzeb wynikających z profilu działalności

II. OCENA TECHNOLOGICZNA

 

Jakość, wydajność i bezpieczeństwo mogą stać na wyższym poziomie dzięki naszym kontrolom technologicznym. Nasi specjaliści analizują infrastrukturę informatyczną w celu identyfikacji luk w zabezpieczeniach. 

UTRZYMANIE
REALIZACJA
PLANOWANIE BUDŻETOWE I OBSŁUGI SERWISOWEJ
KONSULTACJE
PROJEKTOWANIE WSTĘPNE
OCENA TECHNOLOGICZNA
STRATEGIA I PLANOWANIE

I. STRATEGIA I PLANOWANIE

 

Uzyskanie wiarygodnych wyników działania systemu wymaga dogłębnego planowania i zarządzania. Nasz zespół technologicznych specjalistów rozumie każdy aspekt właściwej telekomunikacji – od planowania i zarządzania projektem po instalację i testowanie.

Jako firma udzielająca kompleksowego doradztwa technologicznego, DC Serwis oferuje następujące zakresy wsparcia i usług:

Unikalna obsługa informatyczna dla Twojego biznesu

.......................

.......................

Jak pracujemy?

jak działa dc serwis
  1. pl
  2. en

+48 888 415 666

bezpieczeństwo systemów informatycznych

Copyright | ©2020  Projekt i wykonanie

bezpieczeństwo systemów informatycznych
strony internetowe