13 czerwca 2023

Nowa serwerownia MDC20+ - zasilamy IT zielonym twistem!

W czerwcu, po  miesiącach rozmów z Klientem, doszliśmy do projektu finalnego. Jest to rozwiązanie dotychczas mało spotykane w Polsce, a nawet i w Europie.

 

Jak zawsze działamy ze specjalistami i aktualnie kończymy prace nad serwerowniami typu MDC20+ w oparciu o rozwiązania Vertiv. Dostarczymy dwie modularne data center po 100 kW każda. 

 

Zasilanie będzie dwutorowe, czyli połączenie dostaw energii z zasilaniem w postaci rozwiązań fotowoltaicznych (w okresie wczesnej wiosny do późnej jesieni).Sposób zasilania i przełączania się w trybie online opracowaliśmy tak, aby Użytkownika nie narazić nawet na minimalną szansę utraty zasilania. 

 

Każda z serwerowni obok WLZ i dwutorowego zasilania będzie posiadać instalację PV (dostarcza Klient), gaszenie w oparciu o systemowe rozwiązanie Novec1230, szafy rack, chillery oraz drzwi chłodzące z Vertiv

 

Jesteśmy podekscytowani, ale zarówno zaskoczeni faktem, że już się tylko nie mówi o zielonej energii - ale my już wdrażamy ten projekt w życie z naszym Klientem. Zegar tyka! Realizacja całego projektu to 14 tygodni.

 

 

 

  1. pl
  2. en

+48 888 415 666

bezpieczeństwo systemów informatycznych

Copyright | ©2020  Projekt i wykonanie

bezpieczeństwo systemów informatycznych
strony internetowe